Novinka Superb Air Bike 25. 08. 2016

V sobotu 20. srpna se na atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích uskutečnil jeden z největších týmových crossfit závodů v České republice. A my jsme na něm nemohli chybět.

Závod proběhl v rámci tzv. Ultimate league, což je série pěti crossfitových závodů konající se po celých jižních Čechách. Vyvrcholením této ligy je pak jedno velké finále nesoucí název Ultimate Battle, do kterého postoupí jen ti nejlepší sportovci z předešlých jednotlivých závodů. Tento závod byl již čtvrtým v pořadí. Složení týmů bylo 2+1 – dva muži a jedna žena.

Na soutěž jsme přivezli naši kompletní aerobní crossfit trojku. Závodníci se mohli v našem stánku rozehřát na veslovacím trenažéru Concept2, konkrétně na modelu D, který doplňoval lyžařský trenažér Concept2 SkiErg a také novinka Superb Air Bike.

Osm veslařských trenažérů Concept2 bylo pro závodníky připraveno ve třetím WOD (kole). V něm měli během 15 minut odveslovat v co největším opakování 15 kalorií. To na první pohled mohlo působit poměrně snadně, ale při prokládání stojkami a přítahy se to následně ukázalo jako slušná výzva. A co teprve v kombinaci s používáním chybné veslařské techniky :-)

Na veslovacích trenažérech se závodníci protáhli i ve finále, ve kterém měli za cíl odjet 50 kalorií.

Podle nás byl tento budějovický závod skvělým ukončením české letní crossfitové sezóny 2016. Jsme moc rádi, že jsme mohli být jeho součástí a už teď se těšíme na ten další!

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Cenu za dopravu trenažérů Concept2 a Superb Air Bike bereme na sebe. 

Nejnižší ceny v ČR

Nejnižší ceny v ČR

Garantujeme vám nejnižší ceny strojů i doplňků obou značek v České republice.

Servis

Servis

Na všechny trenažéry Concept2 a Superb Air Bike osobně poskytujeme záruční i pozáruční servis.