Novinka v naší nabídce: veslařské rukavice TheCrewStop

Veslujte bez bolesti s rukavicemi TheCrewStop

23. 10. 2016

Máme velkou radost, že se naše sekce doplňků pro veslaře nově rozšířila o skvělé veslařské rukavice TheCrewStop. Rukavice TheCrewStop byly navrženy samotnými veslaři, mají patentovaný design a jsou vyrobeny z lehkého a vysoce odolného materiálu. Ruce spolehlivě ochrání před mozoly a dalšími zraněními jak při veslování s párovými vesly, tak i na veslovacích a lyžařských trenažérech Concept2.

Vesla Concept2 nově na iTrenažér.cz

Užijte si veslování s vesly Concept2

04. 09. 2016

Nově v naší nabídce naleznete také vesla z dílny Concept2, která si díky své čtyřicetileté tradici právem zasloužila titul nejoblíbenější vesla mezi vrcholovými sportovci na celém světě. Zhotovují se na míru, takže si je každý veslař může navrhnout přesně podle svých představ.

Nový design e-shopu iTrenažér.cz

Spustili jsme nový e-shop

29. 07. 2016

Je pro nás důležité, aby měl každý zákazník z nákupu dobrý pocit. Proto se svými zákazníky rádi komunikujeme. A protože si myslíme, že zahájení komunikace se zákazníky na internetu začíná tím, jak rychle se na webu dokážou zorientovat a jak na ně daná stránka celkově působí, tak ani v průběhu léta jsme z pracovního tempa nepolevili a k prvnímu roku fungování jsme iTrenažéru nadělili nový webový systém a design. Rovnou jsme k tomu také přidali redesign loga. To je nyní v jednodušším stylu a lépe se s novým vzhledem doplňuje.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Cenu za dopravu trenažérů Concept2 a Superb Air Bike bereme na sebe. 

Nejnižší ceny v ČR

Nejnižší ceny v ČR

Garantujeme vám nejnižší ceny strojů i doplňků obou značek v České republice.

Servis

Servis

Na všechny trenažéry Concept2 a Superb Air Bike osobně poskytujeme záruční i pozáruční servis.