Doprava zdarma

Výrobce: Concept2

32 690 Kč

Skladem

První model veslovacího trenažéru v roce 1981 zkonstruovala firma Concept2. Model A se rychle stal nejprodávanějším veslovacím trenažérem na světě. Svou pozici číslo jedna na trhu si firma Concept2 drží dodnes.

Na veslařském trenažéru si procvičíte všechny hlavní svalové skupiny, srdce, plíce a oběhový systém. Veslování je skvělý způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň vynikající prostředek na hubnutí a posílení svalů. 

Na rozdíl od jiných aerobních fitness strojů je vhodný pro domácí i profesionální použití a pro všechny věkové kategorie.

Veslařský trenažér Concept2 vyžaduje minimální údržbu. Kvalitní poniklovaný řetěz je zárukou dlouhé životnosti. Záruka na kovové části veslařského trenažéru je 5 let.

Do monitoru PM5 bylo vytvořeno menu ve slovenském jazyce.

Model E je dostupný i v černé barvě.
 

Model E patří do 5. generace veslařských trenažérů Concept2 a nabízí následující:

  • výkonnostní monitor PM5
  • delší rameno umožňující snazší přístup k monitoru PM5
  • vždy čistý poniklovaný řetěz v samostatném pouzdře, který vyžaduje pouze minimální údržbu
  • design z jednoho kusu, poskytující vyšší stabilitu a pocit pevnosti
  • o 15 cm výše umístěný rám ve srovnání s modelem D 
  • metalizovaný povrch rámu s extra trvanlivou úpravou
  • povrchovou úpravu v šedé metalíze s tmavými šedomodrými tóny

  

Využití veslařského trenažéru

Přirozený pohyb veslování vám poskytuje nejlepší trénink, protože procvičuje všechny hlavní svalové partie, srdce, plíce a oběhový systém. Pravidelné veslování na trenažéru je také je skvělý způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň vynikající prostředek na hubnutí a posílení svalů.

Veslařský trenažér využívá odpor vzduchu, takže intenzita tréninku je určována výhradně silou vašeho záběru. Proto je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo úroveň fyzické zdatnosti a na rozdíl od většiny zařízení fitness center je vhodný i pro domácí použití. Veslařský trenažér Concept2 je v rámci tréninků využíván ve všech druzích sportu.

Výkonnostní monitor PM5

Součástí modelu E je nejnovější výkonnostní monitor PM5 s podsvíceným displejem. Při každém veslování tak získáte přesné a porovnatelné údaje, které si můžete uložit do paměti monitoru nebo na jakýkoliv USB flash disk.

Monitor PM5 využívá technologii ANT+ a Bluetooth Smart, takže ke sledování vaší srdcové frekvence nepotřebujete žádné přídavné kabely. K využití těchto funkcí je potřeba hrudní pás s podporou alespoň jedné této přenosové technologie. Monitor PM5 také obsahuje čtyři hry pro zpestření cvičení a má kapacitu pro aktualizaci obsahu, tudíž v budoucnosti budete moct využívat i další funkce. Díky delšímu rameni je k monitoru snazší přístup.

Monitor PM5 funguje se dvěma D cell bateriemi. Během tréninku se monitor nabíjí tehdy, když se točí kolo setrvačníku, čímž se prodlužuje životnost baterií. 

Výška sedadla 

Ve srovnání s modelem D je sedadlo modelu E umístěno o 15 cm výše a díky tomu je výška sezení pohodlnější. Ocení to nejen lidé, kteří mají problémy s koleny nebo tělesně postižení, ale i běžní uživatelé, kteří dávají přednost pohodlnějšímu přístupu. Sedadlo je umístěno ve výšce 50,8 cm, takže jako při sezení na židli.

Kolo setrvačníku a klapka odporu 

Veslovací trenažéry Concept2 využívají odpor vzduchu, což během cvičení vytváří neomezené možnosti zátěže. Pomocí klapky odporu si můžete rychle nastavit, kolik vzduchu bude do setrvačníku proudit. Odpor stroje je přímo úměrný síle, kterou na stroj působíte - čím více síly vynakládáte, tím vydatnější je trénink. Kolo setrvačníku bylo navrženo takovým způsobem, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulost záběru.

Lišta z nerezavějící ocele

Hladký pohyb sedadla zajišťuje lišta z nerezavějící ocele, která je připevněna na hliníkové kolejnici.

Upravitelné opěrky nohou a ergonomické madlo

Na všech veslovacích trenažérech Concept2 jsou upravitelné opěrky noh pro rychlé nastavení a přizpůsobení se libovolné velikosti chodidla. Pohodlné ergonomické madlo má deseti stupňový sklon, a tak vaše ruce mohou být při veslování v přirozené pozici.

Řetěz z poniklované ocele a kryt na řetěz

Poniklovaný ocelový řetěz je odolnější vůči korozi a snadněji se udržuje. Plně uzavřený kryt pomáhá udržovat řetěz čistý.

Přední a zadní noha

Design kvalitní ocelové přední i zadní nohy z jednoho kusu poskytuje pocit pevnosti a stabilitu pro vyšší rám.

Pevná konstrukce vyžadující minimální údržbu

Ergonomické konstrukční řešení a použitý materiál zaručují životnost strojů více jak 15 let, a to i při jejich maximálním každodenním vytížení v profesionálních fitness centrech s minimální údržbou.

Přemístění a uskladnění

Model E má propracovaný zámkový mechanismus, který umožňuje jednoduché oddělení částí rámu při dopravě a skladování. Pomocí litinových koleček lehce přemístíte veslařský trenažér na jiné místo.
Barva:
šedá
Monitor:
PM5
Délka:
244 cm
Šířka:
61 cm
Výška sedadla:
51 cm
Hmotnost:
29 kg
Prostor na cvičení:
284 cm
Prostor na skladování:
68 x 119 x 138 cm
Maximální zatížení:
227 kg
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Cenu za dopravu trenažérů Concept2 a Superb Air Bike bereme na sebe. 

Nejnižší ceny v ČR

Nejnižší ceny v ČR

Garantujeme vám nejnižší ceny strojů i doplňků obou značek v České republice.

Servis

Servis

Na všechny trenažéry Concept2 a Superb Air Bike osobně poskytujeme záruční i pozáruční servis.